top of page

Експрес-графік Біоритмів

wireou_number_8

Біоритми відображають ритми фізичного та емоційного стану людини, і знання про них може бути вкрай цінним для досягнення гармонії та ефективності в житті. Завдяки нашому нумерологічному розрахунку "Експрес-графік Біоритмів", виконаному висококваліфікованим нумерологом пані Івою-Каріною, ви зможете глибше зрозуміти свій фізичний та емоційний стан, а також зробити свідомі кроки для підтримки свого благополуччя та здоров'я.

Перш за все, перед початком складання нумерологічних розрахунків, проводиться консультація тривалістю 15 хвилин, вартістю 100 грн.

 

Під час цієї консультації визначається, чи зможуть нумерологічні розрахунки допомогти в рішенні питань, що ставить перед собою людина.

Програма "Експрес-графік Біоритмів"

Переваги нумерологічного розрахунку "Експрес-графік Біоритмів":

  1. Розуміння фізичних ритмів: Дізнайтеся про фази активності та відновлення свого організму, щоб планувати свої фізичні вправи та діяти в найбільш сприятливі моменти.

  2. Вплив на емоційний стан: Отримайте інформацію про вплив емоційних біоритмів на ваш настрій та емоційну стабільність, що допоможе вам управляти своїми емоціями та зберігати гармонію.

  3. Планування важливих подій: Використовуйте знання про біоритми для вибору оптимального часу для важливих подій, таких як зустрічі, подорожі абомедичні процедури.

  4. Самоусвідомлення: Поглибіть свій розуміння фізичних та емоційних циклів, що допоможе вам визначити свої потреби, освоїти навички саморегуляції та розвиватися як особистість.

  5. Розуміння взаємодії зі своїм оточенням: дітьми, батьками, колегами.

Ви отримаєте нумерологічний розрахунок з докладним описом у форматі PDF.

Додатково, вам буде надано індивідуальну консультацію від пані Іви-Каріни, яка триватиме 30 хвилин. Під час цієї зустрічі ви зможете отримати відповіді на питання, які вас цікавлять, пов'язані з вашим нумерологічним розрахунком.

Термін виконання розрахунку становить 1-2 дні.

Вартість нумерологічного розрахунку за програмою "Експрес-графік Біоритмів" від пані Іви-Каріни, нумеролога та засновниці Вайроу, становить 1755 грн.

Не вагайтесь, замовте нумерологічний розрахунок "Експрес-графік Біоритмів" вже зараз і почніть свою подорож до гармонії, ефективності та самопізнання!

bottom of page