top of page

Підтримка ЗСУ

wireou_iwa

Ваша незламна відданість рідній Україні, ваша сміливість і витривалість як військовослужбовців ЗСУ, заслуговують на щиру подяку.

Вам, хто захищає нашу Батьківщину, і постійно стикається з викликами війни, енергосфера Вайроу пропонує психологічну та енергетичну допомогу в особі пані Іви-Каріни.

!!! Прохання уважно прочитати весь текст перед тим, як звертатися до Іви-Каріни через WhatsApp або Telegram !!!

 

Пані Іва-Каріна не відповідає на дзвінки, але завжди готова надати консультацію за попереднім записом через ці месенджери.

Пані Іва-Каріна, засновниця енергосфери Вайроу, — це не просто психолог, енергопрактик, науковий нумеролог. Вона — особистість, яка зосереджена на певних проблемах, що виникають у військовослужбовців під час і після бойових дій. Її основна мета — допомогти вам перебороти:

  1. Фантомні болі — стан, при якому ви продовжуєте відчувати біль в ампутованій кінцівці. Психологічна підтримка може допомогти вам керувати цим відчуттям.

  2. Синдром хронічної втоми — стан, що виникає внаслідок тривалих і інтенсивних воєнних дій, який характеризується непоясненою, тривалою втомою.

  3. Синдром війни — це коли ви відчуваєте змішані емоції, такі як провина, сором, гнів або збентеження, пов'язані з вашими діями під час воєнних дій.

  4. Розлади сну — тривога і напруга, пов'язані з воєнними діями, можуть викликати проблеми зі сном, такі як безсоння.

  5. Розлади при прийнятті рішень та проблеми з самоконтролем — це може включати в себе імпульсивність, нездатність приймати рішення або проблеми з самодисципліною.

  6. Страх життя — інтенсивний страх, який може виникнути після пережитих травматичних подій.

Ваша зустріч з Івою-Каріною починається з безкоштовної 15-хвилинної консультації (тільки 16:00-18:00 за попереднім записом), щоб визначити, як саме вона може вам допомогти. Її допомога базується на принципах етики та моралі, і вона очікує того ж самого від своїх майбутніх клієнтів-військовослужбовців.

Робота ведеться чітко за планом і відповідно до розробленого графіку. Пані Іва-Каріна приділяє особливу увагу військовослужбовцям, які перебували або перебувають в найгарячіших точках, пропонуючи їм 3 академічних години на місяць для роботи на безоплатній основі за попереднім записом.

Увага! Пані Іва-Каріна працює лише з військовослужбовцями, які стикаються з вище наведеними проблемами, надаючи ім свою професійну допомогу та підтримку.

 

Для запису на 15-ти хвилинну безкоштовну консультацію НАПИШІТЬ у телеграм або вотс ап за номером: 

 

WhatsApp: +38 073 140 93 61


Telegram:   +38 073 140 93 61

!!! Тільки повідомлення, дзвінки не приймаються. Тільки з 16 до 18 з вівторка по четвер !!!

bottom of page