top of page

Жінка та її чарівна сила

ЗНИЖКА

wireou_energy_1

Енергія/Психологія

 

Книга "Жінка та її чарівна сила над Природними Стихіями"

Автор: пані Іва-Каріна, засновниця енергосфери Вайроу

Завітайте у незвідані глибини власної енергетики з новою книгою "Жінка та її чарівна сила над Природними Стихіями". Автор цього твору, Іва-Каріна, засновник Вайроу, відомий енергопрактик і нумеролог, виводить нас за межі звичайного розуміння взаємодії людини з природою.

У книзі глибоко розглядаються чотири основні природні стихії: Земля, Вода, Повітря та Вогонь. Дізнайтеся, як кожна стихія впливає на жіночу енергетику, і відкрийте таємниці використання цих древніх сил для особистого росту та самореалізації.

На сторінках цієї книги ви знайдете могутні практики візуалізації та прописування для кожної зі стихій. Використовуйте їх, щоб налаштувати свою енергетику, викликати зміни в житті та зарядити себе натхненням.

Фрагмент книги: "Кожна жінка — це єдність природних сил, могутній вихор енергії, що сполучає її з Всесвітом. Вода в нас — це наші емоції, Повітря — наш дух, Земля — наше тіло, а Вогонь — наша пристрасть. Коли ми розуміємо ці зв'язки, ми можемо сягнути до коренів своєї сили, стати повновладними господарями свого життя."

Книга надається у форматі PDF для зручності використання та друку.

Вартість книги "Жінка та її чарівна сила над Природними Стихіями" становить 500 грн. Але у вас є чудова можливість отримати її за спеціальною пропозицією! До 4 вересня 2023 року ви можете придбати цю неймовірну книгу всього за 300 грн.

Не пропустіть свій шанс відкрити для себе новий рівень самопізнання та самореалізації. Замовляйте книгу "Жінка та її чарівна сила над Природними Стихіями" уже сьогодні!

bottom of page