top of page

Чоловік: Cила

wireou_man_1

Готується до публікації

Енергія/Психологія

 

"Чоловік: Cила, Намір, Влада"

Автор: пані Іва-Каріна, засновниця енергосфери Вайроу

Милий чоловік, якби ти міг розгадати таємниці власної енергії та гармонії, якими ти здатний наповнити своє життя — ти міг би перетворити світ!

 

Запрошую тебе на захоплюючу подорож разом з книгою "Чоловік: Сила, Намір, Влада". Вона буде твоїм провідником у світ внутрішньої потужності та енергії, де ти зможеш дослідити основні джерела натхнення та зрозуміти, що надає тобі життєву силу.

Ти зможеш зрозуміти, як впливає твоя професійна реалізація на внутрішню гармонію, а також дізнатися про те, як кохання може впливати на твою удачу — надавати силу або забирати її. Ця книга особливо корисна для чоловіків середнього віку, які зіткнулися з кризою, але вона також послужить важливим джерелом розуміння для жінок, які бажають краще зрозуміти своїх чоловіків.

4 ключові сфери, які супроводжують чоловіка протягом усього життя та потребують необхідного розвитку:

  1. Самовираження: Розвивайте свої таланти та здібності, відчиняйтесь перед новими викликами й відкрийте для себе світ нескінченних можливостей.

  2. Особисті стосунки: Будуйте глибокі та значущі зв'язки з близькими людьми, діліться емоціями та розумінням.

  3. Фізичне здоров'я: Турбуйтесь про своє тіло, ведіть активний спосіб життя й зберігайте енергію для досягнення великих результатів.

  4. Внутрішній світ: Розвивайте свою духовність, слухайте внутрішній голос та знаходьте гармонію всередині себе.

Фрагмент книги

"Чоловіку, який збирається підкорити світ, важливо усвідомити — ти не витягнеш це один. Твоя жінка — це твоя сила, твоя енергія, твій натхненник. Але ця сила може бути двозначна.

Згадай давню мудрість: за кожним успішним чоловіком стоїть жінка. Але яка жінка? Наскільки вона здорова енергетично? Якщо вона втомлена, ображена або відчайдушно шукає щастя, вона не зможе тебе підтримувати. Ваша спільна енергія буде тягнути вниз, як камінь на шиї. Навіть найсильніший, найбільш впевнений в собі чоловік відчує цей тягар.

Ось невеликий тест. Подумай про жінку, з якою ти зараз. Після того, як провів час із нею, чи відчуваєш ти себе зарядженим, повним енергії, готовим взяти світ штурмом? Або ти відчуваєте себе виснаженим, втомленим, млявим? Відповідь на це запитання може бути вирішальною".

Книга надається у форматі PDF для зручності використання та друку.

Вартість книги: 400 грн.
Спеціальна пропозиція при попередньому замовленні: 237 грн.

Ця книга стане найкращим другом для самоаналізу. В ній ти знайдеш потужні психологічні та енергетичні практики, що допоможуть тобі зберегти і збільшити свою життєву енергію, а також знайти міць та впевненість у собі. Автор книги — пані Іва-Каріна, психолог та енергопрактик, засновник енергосфери Вайроу, яка здатна змінити твій погляд на світ та власне буття.

Не чекай! Нова ера починається зараз! Натискай "Передзамовлення" книги "Чоловік: Сила, Намір, Влада" та отримай шанс змінити своє життя наповнити його новими перемогами!

bottom of page