top of page

Колекція Чек-листів

wireou_all_1

Енергія/Психологія

 

"Колекція Чек-листів"

Автор: пані Іва-Каріна, засновниця енергосфери Вайроу

Вітаємо на сайті! Вайроу Ваша енергія, сила та потужність заслуговують на глибоке та осознане вивчення. Енергосфера Вайроу пропонує вам чудову колекцію чек-листів для самоаналізу — вашого особистого путівника до саморозкриття та внутрішнього росту.

Пані Іва-Каріна, психолог і енергопрактик, склала для вас ці 4 пакети чек-листів, кожен з яких містить по 15 унікальних інструментів для самоаналізу, загалом — 60.

  1. Кохання в деталях : 15 Чек-листів для розуміння і вдосконалення стосунків

  2. 15 Чек-листів Сміливості: путівник із подолання страхів і досягнення бажаного

  3. Сила Жінки: 15 чек-листів для розкриття та посилення енергії Простору

  4. Образа у фокусі: 15 чек-листів для осмислення та розуміння емоцій

Чек-листи надаються у форматі PDF для зручності використання та друку.

Завдяки цій колекції, ви відкриєте для себе новий спосіб самореалізації, покращите свої відносини, перетворите свої страхи на сили та зміцните свою внутрішню енергетику.

Придбайте повну колекцію з 60 чек-листів, розподілених на 4 пакети, за ціною всього 4800 грн.

При купівлі всієї колекції, ви отримуєте цікаву можливість отримати індивідуальну консультацію від пані Іви-Каріни зі знижкою 35%, що робить її вартість всього 1625 грн відносно звичайної ціни в 2500 грн.

Насолоджуйтесь цінними інсайтами, що отримані від психологині та енергопрактика Вайроу, разом з глибоким самоаналізом, який пропонують її авторськи чек-листи, за загальною ціною 6425 грн.

Підкорюйте внутрішні простори та обирайте здоровий спосіб життя з нашими чек-листами. Це ваш шанс зрозуміти себе глибше, використовуючи науково підтверджені та ефективні методики самоаналізу. 

Не відкладайте своє саморозкриття — робіть крок до глибокого осознання та самовираження вже сьогодні!

bottom of page