top of page

Місяць

НАЙЧАСТІШЕ ЗАМОВЛЯЮТЬ

wireou_moon_1

Енергія

"Місяць: 
Практикум для гармонії та успіху справжніх Леді"

Автор: пані Іва-Каріна, засновниця енергосфери Вайроу

Вітаємо вас на сайті "Енергосфери Вайроу" — місці де кожна жінка може відкрити свою справжню силу і внутрішню гармонію. Я, Іва-Карина, основатель енергосфери Вайроу, глибоко вірю в енергетику роду, і з радістю ділюсь з вами вправами, які переходили з покоління в покоління в моєму роду.

Конспект "Місяць: Практикум для гармонії та успіху справжніх Леді" містить набір енергетичних практик для самостійної роботи, розрахований на 4 основні фази Місяця. Кожна фаза включає в себе візуалізацію, роботу з тілом та практику роботи з предметом. 

Дотримуючись практик цього конспекту, ви зможете заповнити своє життя новою потужною енергією, яка допоможе вам:

  1. Здійснити мрії. Енергія Місяця стане вашим союзником у втіленні ваших глибоких побажань у реальність.

  2. Знайти впевненість в собі. Розуміння і прийняття вашого тіла та внутрішньої енергії надасть вам впевненості та сили жити на повну.

  3. Розкрити непроявлені аспекти свого "Я". Поглиблення у свій внутрішній світ відкриє перед вами безмежні можливості для особистого розвитку.

 

Місяць впливає на енергію жінки, так як вона є частиною вселенського циклу. 4 основні фази Місяця — це Новий Місяць, Перший квартал, Повний Місяць та Останній квартал. Вони символізують початок, розвиток, пік та завершення. Вони мають сильний вплив на нашу фізичну та емоційну стабільність. 

Робота з цими практиками виконається самостійно, але якщо ви зацікавлені в отриманні додаткової допомоги, я пропоную 4 консультації під кожну фазу Місяця. 

Ціна конспекту для самостійної роботи становить 2250 грн. Цей варіант ідеальний для тих, хто впевнений в своїх силах та готовий пройти шлях саморозкриття самостійно.

Для тих, хто бажає отримати додаткову підтримку, енергосфера Вайроу пропонуємо пакет "Конспект + 4 особисті консультації". Ви отримаєте детальний конспект + 4 особисті консультації від пані Іви-Каріни, засновниці Вайроу, єнергопрактика. Кожна консультація тривалістю 45 хвилин. Кожна консультація буде присвячена окремій фазі Місяця, що допоможе вам максимально глибоко зрозуміти та використати свою внутрішню енергію. Вартість цього пакету становить 4755 грн

Це справжня інвестиція в ваше саморозкриття та гармонійне життя. Почніть свою подорож до внутрішньої гармонії вже сьогодні!

bottom of page