top of page

Захист Кохання

НАЙЧАСТІШЕ ЗАМОВЛЯЮТЬ

wireou_helplove_1

Енергія

 

"Енергетична практика захисту Любовних взаємин"

Автор: пані Іва-Каріна, засновниця енергосфери Вайроу

Вітаю, прекрасні жінки! Я хочу представити вам особливу Енергетична практика захисту Любовних взаємин, розроблену мною, Івою-Кариною, психологом і енергопрактиком. 

Ця практика створена спеціально для вас, для того, щоб ви могли зберегти і захистити свої любовні стосунки від зовнішніх негативних впливів. Вона допоможе вам навчитися створювати щит, який оберігатиме ваші відносини і допоможе вам відчувати більш глибоке з'єднання з вашим партнером.

Нижче ви знайдете фрагмент з цієї практики, який допоможе вам уявити, що вас очікує:

"Уявіть, як із серця вашого партнера виходить потік світла, що прямує до вашого серця. Це символізує його кохання до вас. З іншого боку, з вашого серця виходить інший потік світла, спрямований на серце вашого партнера. Це ваше кохання до нього."

Так, ви відчули магію цього процесу? Тепер уявіть, що ви можете використовувати цю могутню техніку щодня, щоб захистити свої відносини і зміцнити свою любов. 

Книга надається у форматі PDF для зручності використання та друку.

Вартість даної енергетичної практики складає 355 гривень.

Спробуйте Енергетична практика захисту Любовних взаємин вже сьогодні та переконайтеся, наскільки це сильно і ефективно може вплинути на ваше життя! Натисніть на кнопку нижче, щоб розпочати цю чудову подорож до глибин вашого серця і душі. Відкрийте для себе силу вашої любові і впевненості в своїх відносинах!

bottom of page