top of page

Прогностика на День, Місяць, Рік

wireou_number_7

Нумерологічний розрахунок розкриє перед вами важливу інформацію про енергетику кожного дня, місяця та року, що допоможе здійснювати свідомі вибори та планувати свої дії з урахуванням цих впливів. Цей розрахунок виконується засновником енергосфери Вайроу, пані Івою-Каріною, яка має глибоке розуміння нумерології та її енергетичного впливу. 

Перед початком складання нумерологічних розрахунків, проводиться консультація тривалістю 15 хвилин, вартістю 100 грн.

 

Під час цієї консультації визначається, чи зможуть нумерологічні розрахунки допомогти в рішенні питань, що ставить перед собою людина.

Програма "Прогностика на День, Місяць, Рік"

Якщо ви шукаєте спосіб отримати важливу інформацію про енергетику кожного дня, місяця та року, то нумерологічний розрахунок "Прогностика на День, Місяць, Рік" саме для вас!

Що ви отримаєте з нашим нумерологічним розрахунком:

  1. Планування важливих подій відповідно до прогностик на День, Місяць, Рік.

  2. Можливість зробити свідомий вибір з урахуванням цих впливів.

  3. Розуміння того, як енергетика впливає на ваші рішення та результати.

  4. Підтримка та поради від досвідченого нумеролога пані Іви-Каріни, засновниці Вайроу.

Ви отримаєте нумерологічний розрахунок з докладним описом у форматі PDF.

Додатково, вам буде надано індивідуальну консультацію від пані Іви-Каріни, яка триватиме 30 хвилин. Під час цієї зустрічі ви зможете отримати відповіді на питання, які вас цікавлять, пов'язані з вашим нумерологічним розрахунком.

Термін виконання розрахунку становить 15-20 днів.

Вартість нумерологічного розрахунку за програмою "Прогностика на День, Місяць, Рік" від пані Іви-Каріни, нумеролога та засновниці Вайроу, становить від 1755 грн.

Станьте усвідомленим учасником життя, який мудро вибирає шлях до досягнення своїх цілей. Розпочніть подорож до гармонії та успіху, замовивши нумерологічний розрахунок "Прогностика на День, Місяць, Рік" вже зараз.

bottom of page