top of page

Програма Переїзду та Подорожей

wireou_number_5

Перед вами стоїть цінна можливість отримати неймовірне розуміння найсприятливіших країн для переїзду або подорожей завдяки нашому нумерологічному розрахунку, виконаному основателькою Вайроу — пані Івою-Каріною.

Перед початком складання нумерологічних розрахунків, проводиться консультація тривалістю 15 хвилин, вартістю 100 грн.

 

Під час цієї консультації визначається, чи зможуть нумерологічні розрахунки допомогти в рішенні питань, що ставить перед собою людина.

Програма "Переїзду та Подорожей"

У зв'язку зі ситуацією в Україні, багато людей тимчасово виїжджають до безпечних країн. Можливо, і ви відчуваєте втому і мрієте про відпочинок та поновлення життєвих сил.

У нашому нумерологічному розрахунку я розкрию найсприятливіші країни для вашого переїзду або подорожей. Саме у цих країнах ви зможете повністю розкрити свій потенціал, знайти фінансове благополуччя, удачу, радість, щастя та знайомих друзів.

Але також існують країни, які абсолютно протилежні сприятливим. У цих країнах можливі ситуації з обманом, зрадою, крадіжками, відтоком життєвої енергії та загрозами для вашого здоров'я.

На консультації я також розповідаю про ці аспекти. Крім того, в даті народження кожної людини міститься прихований код імміграції. Якщо він присутній, це означає, що саме у сприятливій для вас країні та імміграції ви зможете знайти повну гармонію в собі та реалізувати свої завдання.

У цьому нумерологічному розрахунку я досліджуватиму країну, місто та вулицю, які ви зазначите, з огляду на їх енергетичний вплив на вас (чи буде він сприятливим чи ні). Крім того, з урахуванням ваших завдань, я зможу підібрати найбільш сприятливу країну та місто для вашого щасливого майбутнього.

Ви отримаєте нумерологічний розрахунок з докладним описом у форматі PDF.

Додатково, вам буде надано індивідуальну консультацію від пані Іви-Каріни, яка триватиме 1 годину. Під час цієї зустрічі ви зможете отримати відповіді на питання, які вас цікавлять, пов'язані з вашим нумерологічним розрахунком.

Термін виконання розрахунку становить 15-20 днів.

Вартість нумерологічного розрахунку за програмою "Переїзду та Подорожей" від пані Іви-Каріни, нумеролога та засновниці Вайроу, становить 4555 грн.

Не втрачайте можливості отримати ці цінні знання!

Замовте нумерологічний розрахунок від Іви-Каріни прямо зараз та знайдіть ідеальну країну та місто для вас!

bottom of page