top of page

Програма Пізнання Роду

wireou_number_2

Відкрийте найоб'ємнішу консультацію, яка змінить ваше життя!

 

Я, Іва-Каріна, основатель Вайроу, допоможу вам розкрити таємниці вашого Роду і його вплив на ваш успіх у досягненні цілей, матеріального достатку, здоров'я, енергії, інтелектуального розвитку, репродуктивної функції та і як навчитися відчувати енергію Роду.

Перед початком складання нумерологічних розрахунків, проводиться консультація тривалістю 15 хвилин, вартістю 100 грн.

Під час цієї консультації визначається, чи зможуть нумерологічні розрахунки допомогти в рішенні питань, що ставить перед собою людина.

Програма "Пізнання Роду"

Я проаналізую дати народження та переходу життя ваших предків (до 12 дат) і розкажу вам про вашу сумісність з ними. Ви дізнаєтесь, чи маєте ви Захисників та Покровителів з пращурів, які пішли з життя, і чи варто звертатися до них та як це зробити.

Я розкрию вам, чи маєте ви особливі завдання від вашого Роду, які варто виконати, і які наслідки можуть бути, якщо ви зосередитесь лише на своєму особистому розвитку і забудете про свій Рід.

Ви дізнаєтеся, хто ви були у минулому втіленні і які завдання перенесли з минулого. Я надам зрозуміле тлумачення того, що таке Доля і Карма. Я відповім на ваші запитання про труднощі на вашому шляху і як їх уникнути.

Ви дізнаєтеся, чи маєте ви дозвіл від Енергії простору для роботи з тонкими енергетичними полями. І це ще не все — ви дізнаєтесь багато іншого цікавого про ваш Рід.

Ви отримаєте нумерологічний розрахунок з докладним описом у форматі PDF.

Додатково, вам буде надано індивідуальну консультацію від пані Іви-Каріни, яка триватиме 1 годину. Під час цієї зустрічі ви зможете отримати відповіді на питання, які вас цікавлять, пов'язані з вашим нумерологічним розрахунком.

Термін виконання розрахунку становить 30 днів.

Вартість нумерологічного розрахунку за програмою "Пізнання Роду" від пані Іви-Каріни, нумеролога та засновниці Вайроу, становить 22 275 грн.

Замовляйте нумерологічний розрахунок вже сьогодні і відкрийте таємниці вашого Роду разом з Вайроу!

bottom of page