top of page

Програма 1+1

НАЙЧАСТІШЕ ЗАМОВЛЯЮТЬ

wireou_number_9

Розкриття програм, які необхідно виконати у взаєминах двом партнерам для гармонізації стосунків.

Цей нумерологічний розрахунок, проведений засновницею енергосфери  Вайроу, пані Івою-Каріною, має надзвичайну цінність для вашого життя та взаємин. Він дозволяє глибоко зануритися в енергетичний світ цифр, розкриваючи сутність та потенціал ваших стосунків. Отримавши результати розрахунку, ви отримаєте цінну інформацію, що допоможе вам зрозуміти та виконати завдання, необхідні для гармонізації вашого партнерства.

Перш за все, перед початком складання нумерологічних розрахунків, проводиться консультація тривалістю 15 хвилин, вартістю 100 грн.

 

Під час цієї консультації визначається, чи зможуть нумерологічні розрахунки допомогти в рішенні питань, що ставить перед собою людина.

Програма "1+1"

Цю програму можна розрахувати як на кохану людину, з якою вже є стосунки, так і на ймовірного партнера, який щойно почав проявляти знаки уваги. 

З погляду впливу енергії цифр є три напрямні:

 1. Стосунки до укладення офіційного шлюбу або вінчання.

 2. Стосунки в офіційному шлюбі або вінчанні.

 3. Стосунки в парі після розриву стосунків. 

Для досягнення глибокого розуміння стосунків у вашій парі, ми проводимо розрахунки, враховуючи понад 14 ключових параметрів:

 1. Спільне завдання для суспільства. 

 2. Яку підтримку для гармонізації у стосунках зобов'язаний дати перший партнер для другого і, навпаки, другий для першого.

 3. Які справжні емоції відчувають партнери один до одного.

 4. Чи будуть діти. 

 5. Який характер романтичного періоду та сімейного життя буде в кожного партнера. 

 6. Що слід робити, щоб наблизитися до пропозиції вийти заміж. 

 7. Причини конфліктів, хто головний у стосунках, хто головний у конфліктах. 

 8. Чи будуть зради і який партнер буде не вірним.

Ви отримаєте нумерологічний розрахунок з докладним описом у форматі PDF.

Додатково, вам буде надано індивідуальну консультацію від Іви-Каріни, яка триватиме 1 годину. Під час цієї зустрічі ви зможете отримати відповіді на питання, які вас цікавлять, пов'язані з вашим нумерологічним розрахунком.

Термін виконання розрахунку становить 15-20 днів.

Вартість нумерологічного розрахунку за програмою "1+1" від пані Іви-Каріни, нумеролога та засновниці Вайроу, становить 4555 грн.

Не втрачайте можливість покращити ваші стосунки та забезпечити гармонію у вашому партнерстві. Замовте нумерологічний розрахунок "Розкриття завдань у взаєминах" від Іви-Каріни, засновниці Вайроу, прямо зараз та розпочніть новий етап у вашому коханні!

bottom of page