top of page

Енергетична реабілітація після контузії: Вайроу допомагає військовим і правоохоронцям


У ці важкі часи багато хто шукає допомоги, щоб зрозуміти та впоратися з тяжкими випробуваннями.


Психолог пані Іва-Каріна, засновник Вайроу та родовий енергопрактик, пропонує інноваційні підходи для підтримки воєннослужбовців та працівників правоохоронних органів, особливо тих, хто стикався з контузіями.


Вайроу — це спеціалізована енергетична платформа, яка працює над відновленням гармонії та енергетичного балансу людини. Енергосфера Вайроу має на меті допомогти особам, які відчувають труднощі через свої травматичні досвіди, відновити свою внутрішню силу та здатність до життя.


Дослідження показують, що контузії серед воєннослужбовців та працівників правоохоронних органів — це поширена проблема в Україні. Контузія може мати довгострокові наслідки, включаючи емоційні, психологічні та фізичні проблеми.


Саме тому ми створили простий тест, який може допомогти вам визначити, чи впливає контузія на ваше життя:

  1. Чи відчуваєте ви постійну втому?

  2. Чи відчуваєте ви роздратованість або емоційну нестабільність?

  3. Чи маєте ви проблеми з концентрацією або пам'яттю?

  4. Чи страждаєте ви від головних болів або головокружіння?

  5. Чи були у вас проблеми зі сном?

  6. Чи відчуваєте ви біль в різних частинах тіла?

  7. Чи були у вас проблеми з головним болем, зором або слухом?

Якщо ви відповіли "так" на більшість з цих питань, ви, можливо, відчуваєте наслідки контузії. Енергосфера Вайроу та практики пані Іви-Каріни можуть допомогти вам у відновленні.


Команда Вайроу вірить, що кожна людина заслуговує на любов, підтримку та спокій. Якщо ви або ваші близькі потребують допомоги, звертайтесь до нас. Ми тут, щоб допомогти вам повернути силу та гармонію в ваше життя.

Comments


bottom of page