top of page

Сексуальна дисфункція у військових: Підтримка від Вайроу


Життя воєннослужбовця, особливо під час військових дій, є непростим тестом, який впливає не лише на фізичну, але і на психологічну сторону людини.


Однією з поширених проблем, які стикаються ветерани після повернення додому, є сексуальна дисфункція. Як вирішується це питання в Україні?


Сексуальна дисфункція: причини та прояви


Війна ставить психіку людини в надзвичайно тяжкі умови. Стрес, постійне напруження, ризик для життя, втрата близьких все це впливає на психічний стан воєннослужбовця. Доведено, що довготривалий стрес може викликати сексуальну дисфункцію, що проявляється у вигляді зниження сексуального бажання, проблем з ерекцією або передчасного сім'явипускання.


Після повернення додому, ці проблеми можуть лише посилюватись, адже воєннослужбовець може стикнутися з такими складнощами, як адаптація до мирного життя, побутові проблеми, пошук роботи, а також відчуття вини або втрати.


Енергосфера Вайроу: Підтримка у сексуальній дисфункції


Підтримка та допомога воєннослужбовцям, які зіткнулися з сексуальною дисфункцією, мають критичне значення. Вайроу пропонує інноваційні рішення у цьому напрямку. Енергосфера Вайроу це простір, де використовуються альтернативні методики для роботи з енергетикою людини.


Психолог пані Іва-Каріна, яка є засновницею Вайроу, використовує енергетичні практики, щоб допомогти людям повернути втрачену гармонію. Як родовий енергопрактик, вона допомагає людям відновити зв'язок з власною енергетикою, а також робить акцент на важливість родових зв'язків і їх вплив на сексуальну функцію.


Вайроу: Допомога військовим


Вайроу працює з воєннослужбовцями, включаючи тих, хто стикнувся з сексуальною дисфункцією. Компанія надає психологічну підтримку та допомогу в розробці індивідуальних стратегій для вирішення цього виклику.


Таким чином, Вайроу стає важливою частиною життя ветеранів, надаючи їм потрібну допомогу, підтримку та інструменти для подолання викликів, з якими вони стикаються.

Comments


bottom of page