top of page

Фантомний біль у військовослужбовців в Україні: Розуміння і тестування з Вайроу


В Україні, де війна ще триває, однією з найбільших проблем для військових є фантомні болі.


Це біль, який відчувається в частині тіла, яка була ампутована або втрачена. Це явище особливо актуальне в нашій країні. Вайроу, під керівництвом психолога пані Іви-Каріни, енергопрактика із спеціалізацією на родовій енергетиці, пропонує свій підхід до розуміння та вирішення цієї проблеми.


Енергосфера Вайроу є місцем, де вивчаються та розуміються різні аспекти людської енергетики. Фантомні болі це не просто фізичний дискомфорт, але і енергетична проблема, яку Вайроу допомагає вирішувати. Пані Іва-Каріна, з її багаторічним досвідом родового енергопрактика, пропонує унікальний підхід, який спрямований на цілісне розуміння ситуації.


Тепер ми пропонуємо вам простий тест для перевірки наявності фантомної болі. Він допоможе вам краще зрозуміти своє енергетичний стан та може допомогти вирішити цю проблему.

  1. Чи відчуваєте ви біль у втраченій частині тіла?

  2. Чи відчуваєте ви дискомфорт, який не можна пояснити з медичних причин?

  3. Чи виникають ці відчуття тоді, коли ви відчуваєте стрес?

  4. Чи впливає це на вашу здатність виконувати повсякденні задачі або впливає на якість життя?

  5. Чи змінюється інтенсивність болю в залежності від вашого емоційного стану?

Якщо ви відповіли "так" на одне або кілька питань, можливо, у вас є фантомна біль, і Вайроу може допомогти. Ми працюємо з вами, використовуючи техніки родового енергопрактика, щоб допомогти вам краще розуміти і управляти своїми енергетичними станами.


У Вайроу ми віримо, що допомога з подоланням фантомної болі може полегшити біль і покращити якість життя. Якщо ви воєнний і відчуваєте такі симптоми, зверніться до нас, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти.

Comments


bottom of page